dla os. prywatnych

Oferta

Liebherr 1030

Liebherr 1040

Liebherr 1045

Dźwigi budowlane

Wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu ciężkich maszyn budowlanych zbudowało naszą silną pozycję na rynku. Dziś dysponujemy już kilkudziesięcioma maszynami i urządzaniami specjalistycznymi, gotowymi do wyjazdu na teren budowy. Sprawdź naszą ofertę wynajmu nowoczesnych i niezawodnych dźwigów budowlanych, zdolnych do wykonywania wszystkich powierzonych zadań.
Działamy jako firma, która oferuje realizację usług związanych z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu budowlanego. Wiemy, na czym polega skuteczna praca w obszarze robót budowlanych, dlatego jesteśmy w stanie działać skutecznie, odpowiadając na potrzeby klientów. Posiadamy sprawdzone i wytrzymałe dźwigi budowlane, które są w stanie sprostać zadaniom w obszarze intensywnych prac na budowie. Wśród pojazdów budowlanych dźwigowych, dostępnych obecnie w naszej flocie, znajdują się m.in.:

  • pojazdy hydrauliczne,
  • żurawie samojezdne,
  • wysokie podnośniki koszowe,
  • inne dźwigi samochodowe.

Pełne wsparcie tam, gdzie trzeba użyć potężnego sprzętu


Oferowany przez nas dźwig budowlany wynajmujemy wraz z wyszkolonym operatorem, który wykona określony zakres robót w obszarze budowy. Jesteśmy doświadczoną firmą, która wykonuje specjalistyczne prace budowlane na szeroką skalę. Bierzemy udział w projektach budowy dróg, obiektów przemysłowych, fabryk wielkopowierzchniowych, budynków handlowych i innych budowli, w realizacji których ciężki sprzęt jest nieodzownym narzędziem pracy. Rozlokowujemy dźwigi na budowie, współpracując zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i pojedynczymi osobami fizycznymi, dla których ważne jest wykonanie specjalistycznych i precyzyjnych prac budowlanych w terenie. Realizujemy również wszelkiego rodzaju prace ziemne, które wymagają użycia ciężkiej floty pojazdów.

Dźwig budowlany - cena usług


Zajmujemy się profesjonalnym wynajmem dźwigów budowlanych. Nasza flota liczy obecnie około 70 specjalistycznych maszyn i urządzeń i jest systematycznie powiększana. Duży zakres działania naszej firmy rodzi trudność związaną z jednoznacznym określeniem ceny za pojedynczą usługę wynajmu. Wartość każdego zlecenia ustalamy bezpośrednio z klientem, wyjaśniając wszelkie szczegóły współpracy i ewentualne wątpliwości. Dbamy o to, aby nasze dźwigi na budowie wykonywały swoją pracę niezawodnie i z satysfakcją dla klienta.

Mocna pozycja na rynku


Nasze przedsiębiorstwo posiada szeroką flotę pojazdów budowlanych, a zasób posiadanych ciężkich urządzeń jest systematycznie powiększany. Dźwigi budowlane są dziś narzędziem pracy, bez którego nie da się wykonać rozbudowanych prac wykonawczych w terenie. Stanowią dziś gwarant dobrze wykonanej pracy, spektakularnie przyspieszając postęp robót. Warto wybrać dźwig budowlany, który będzie odpowiadał potrzebom sytuacyjnym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną zakładkę "Wybierz Dźwig", która pozwala na wytypowanie najlepszego urządzenia budowlanego do robót określonego typu.

All Rights Reserved. Copyright © 2019 Design by